فراخوان پانزدهمین همایش ادبی سوختگان وصل

[ad_1]

 

 

تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۵

 

 

مدیر اجرایی دفتر ادبیات و هنر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران از فراخوان پانزدهمین همایش ادبی سوختگان وصل «کبوتران حرم» با محوریت شهدای اربعین حله خبر داد.

فراخوان پانزدهمین همایش ادبی سوختگان وصل

 

 فاطمه نانی‌زاد به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) گفت: پانزدهمین همایش از سری سلسله همایش‌های ادبی سوختگان وصل با محوریت شهدای اربعین حله و با نام «کبوتران حرم» کار خود را با فراخوان آثار نویسندگان و شاعران آغاز کرده است.

مدیر اجرایی دفتر ادبیات و هنر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در رابطه با دلیل انتخاب موضوع  و محوریت قرار دادن شهدای اربعین حله عنوان کرد: این سلسله همایش‌های ادبی از سال 80 با هدف پرداختن به موضوعات و زوایای بکر و کمتر پرداخته شده حوزه ادبیات دفاع مقدس هر سال با عنوانی منحصر به فرد و حول موضوعی خاص برگزار شده است.

وی افزود: امسال هم با توجه به تاثیرات شگرف و شگفت زیارت اربعین در تبیین و صدور انقلاب اسلامی؛ تالیف قلوب و تامین وحدت اجمالی؛ تشریح ابعاد مختلف ستم‌های تروریسم دست نشانده آمریکا در منطقه؛ دفتر ادبیات و هنر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران پانزدهمین همایش ادبی سوختگان وصل را با عنوان «کبوتران حرم» به نکوداشت شهدای اربعین حله اختصاص داد.

 

نانی‌زاد اضافه کرد: همچون همایش‌های گذشته، «کبوتران حرم» در دو بخش شعر و داستان دریافت آثار خواهد داشت. شاعران و نویسندگان تا ۲۵ شهریور ماه فرصت دارند آثار خود را به نشانی الکترونیکی دبیرخانه همایش avh@nahadut.ir ارسال کنند.

 

 

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *